Testy mobilnego wordpressa

Dla tych co nie wiedza – ulegla zmianie moja gadzeciarska platforma mobilna. A po polsku- zamienilem Iphona 3g na telefon z ANDROIDEM na pokladzie. Wybor padl na LG GT540. Fajny telefonik za rozsadne pieniadze. Jednoczesnie Iphonika dostal moj starszy syn MaTS. Niestety cos sie spitolilo w „ogryzku” i musze z nim skoczyc na serwis bo znika mu siec.
Notka popelniona z Androidka.

Domowe przeróbki super radyjka UNITRA RADMOR 3031/1

Jakiś czas temu, dostałem od Kolegi Stanisława SP9MRY w/w radmorka. Niestety żebym mógł korzystać z niego na paśmie 2M, trzeba troszkę go podrasować. Udało mi się zakupić u Pana Bogdana SQ1FTB płytke do jego wersji syntezy, zrobionej dokładnie do Radmorków.

Jest z tym troszkę dłubania, ponieważ  w necie znalazłem dwie dokumentacje, które nieznacznie się różnią schematami. Jednak najbardziej uciążliwym jest fakt, iż mam schemat z wartościami elementów, oraz zrzut mozaiki ścieżek z naniesionymi opisami elementów (same obudowy, bez oznaczeń).  Dlatego też zanim wlutuje jakiś element, muszę porównać schemat z płytką, lecąc po ścieżkach, gdzie co ma być wmontowane.

Oj dawno nie robiłem takim sposobem 🙂

Poniżej synteza po pierwszym wieczorku dłubania.

Zaraz ktoś mnie zjedzie, że nie w takiej kolejności montuje się element – no i macie rację. Niestety z przyczyn podanych powyżej, lęcę ścieżka po ścieżce i lutuje kolejne elementy.

Czytaj dalej